درباره ما

درباره ما

درباره شرکت روانکاران احیاء سپاهان
درباره شرکت

شرکت روانکاران احیاء سپاهان (رسکو) متعلق به شرکت نفت ایرانول بوده و با هدف تولید انواع روان کننده های صنعتی، معدنی، سنتتیک و نیمه سنتتیک تحت لیسانس و مشارکت شرکت ایتالیایی LUBRITALIA در سال 1382 تاسیس شد. در سالهای گذشته نیز با بهره گیری از دانش فنی شرکت پتروناس موفق به استاندارد سازی تمامی خطوط تولیدی گردید. شرکت رسکو با دارا بودن تجهیزات آزمایشکاهی و خط تولید مدرن اروپایی سابقه تامین ده ها میلیون لیتر انواع روغن های تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی را طی سال های گذشته برای صنایع بزرگ کشور نظیر فولاد، ذوب آهن، حفاری، صنایع نفت، صنایع سیمان، صنایع حمل و نقل و لوکوموتیو دارد.

انواع محصولاتی که در شرکت روانکاران احیاء سپاهان تولید می شوند عبارتند از:

معرفی کارخانه های رسکو
کارخانه تولید روغن صنعتی
کارخانه تولید روغن صنعتی

این کارخانه توانایی تولید انواع روغن های دیزلی، موتوری و صنعتی را دارا می باشد. محصولات روغنی از اختلاط روغن پایه با مواد افزودنی در بلندرها تهیه شده و پس از اخذ تاییده های آزمایشگاه در نهایت بصورت بالک و در بسته بندی های بشکه و سایر بسته بندی ها به مشتری تحویل میگردد.

آدرس :
اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت - فاز یکم - ابتدای ابوریحان نهم - پلاک 300 (کدپستی: 8333113791)

شماره تماس :
کارخانه تولید روغن موتور و بسته بندی
کارخانه تولید روغن موتور و بسته بندی

این کارخانه در سال 1384 با هدف تولید و بسته بندی انواع روغن های موتوری، صنعتی، و ضد یخ در بسته بندی های 1 تا 208 لیتری تاسیس شده است. این واحد با دارا بودن بالغ بر 3.5 میلیون لیتر ذخیره سازی مواد اولیه، وجود تجهیزات و تاسیسات بلندینگ با مخازن متعدد خطوط مختلف بسته بندی روغن با ظرفیت های 1 تا 208 لیتری، خط بارگیری بالک و انبار محصول مجهز به پالت راک در زمره مجهزترین کارخانجات تولید روغن موتوری می باشد.

آدرس :
اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت - فاز سوم - خیابان بوعلی - نبش بوعلی ششم - پلاک 511 (کدپستی: 8333115351)

شماره تماس :
کارخانه تولید گریس
کارخانه تولید گریس

این کارخانه در حال حاضر قادر به تولید انواع مختلف گریس های لیتیومی، کلسیمی، سدیمی و کمپلکس در گریدهای مختلف و بسته بندی های متنوع اعم از بشکه و ظروف 0.5 تا 35 پوندی می باشد. یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این کارخانه استفاده از سیستم ابزار دقیق و حالت اتوماسیون برای فرآیندهای چندگانه تولید است، که عملا کلیه فرآیندهای تولید اعم از شارژ و تخلیه توسط این سیستم انجام گرفته، که منجر به افزایش دقت و کارایی هر چه بیشتر فرآیند تولید گردیده است.

آدرس :
اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت - فاز چهارم - خیابان دکتر حسابی ششم - پلاک 688 (کدپستی: 8333116995)

شماره تماس :